Головна / Міста / Море тюльпанів: виставка на Cпівочому полі, 2016

Море тюльпанів: виставка на Cпівочому полі, 2016

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Вже традиційно навесні, на Співочому полі у Києві різнобарвними хвилями розливається море, – тюльпанове ))). Свіженький фотозвіт з місця події.

Офіційною датою відкриття було названо 20 квітня, 2016 року. Не дивлячись на це,  ні урочистих подій ні, відомих особистостей на т. з. відкритті виставки тюльпанів нам зустріти не вдалося. Власне як і великої кількості відвідувачів (чи то через погодні умови, чи робочий день завадив – не зрозуміло). А от чого було дійсно вдосталь так це – тюльпанів!Виставка_тюльпанів14Виставка_тюльпанів11Яких тільки сортів та відтінків цих тендітних квіточок там немає: ніжно-білі, класичні червоні, жовті, фіолетові, рожеві, вишневі, багряні. Квіти висаджені зонально, кожна  з яких це своя неповторна картинка. А глядачам випадає хороша нагода відгадати, що саме зображено на тюльпановому полотні.

Ну і звісно, – це нове місце для фотосесій! Окрім самих тюльпанів та квіткових композицій, на території комплексу розташували гігантські окуляри, через які добре проглядається вид на Дніпро.

Виставка працюватиме до 29 травня, тож поспішіть на власні очі побачити ці ніжні і такі прекрасні квіти.

Вартість вхідного квитка – 30 грн.

Виставка_тюльпанів1Виставка_тюльпанів6Виставка_тюльпанів7Виставка_тюльпанів12Виставка_тюльпанів8Виставка_тюльпанів5Виставка_тюльпанів4Виставка_тюльпанів2Виставка_тюльпанів3Виставка_тюльпанів9Виставка_тюльпанів10Виставка_тюльпанів15Виставка_тюльпанів13Виставка_тюльпанів

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

1 comment

Алена 21.04.2016 - 10:50

Тюльпанов там и вправду море. Погода в тот день солнышком нас не баловала, но радужные композиции из тюльпанов это вполне компенсировали. Я не эксперт, но, на мой взгляд, Фотографии получились просто великолепные, высокая четкость, потрясающая насыщенность и отлично выставленная композиция. Катюша, отдельное тебе спасибо за мою внеплановую мини фотосессию на фоне этих очаровательных цветов, результат превзошел мои ожидания. Также спасибо тебе за отличную вечернюю прогулку и приятную компанию.

Відповісти

Залишити коментар