Головна / Міста / Львів, – місто вражень.

Львів, – місто вражень.

by Yi Lin
4.64/5 (111)

Місто лева – засноване багато століть тому великим князем Данилом Галицьким, але і сьогодні це місце куди хочеться повертатися знову і знову, місто якого не буває забагато.

Бажаєте колоритно відпочити – вирушайте до Львова. Тут вас радісно зустрінуть, смачно нагодують, і подбають про ваше дозвілля.

LVIV15lviv7lviv6

Це місто з маленькими вуличками, та багатою архітектурою, де поряд з національною, успішно прижилися польська, єврейська, та вірменська культури. Львів вражає численними музеями, величними соборами, неймовірними рестораціями, та людьми…

Львівяни, вони же бандери, як і подобає справжнім фашистам, пишаються своєю країною, обожнюють своє місто, мову і не терплять москалів. За російську тут можуть не пустити до ресторану, або посадити у карцер, чи прикувати наручниками до столика прямо за вечерею. А ви за всі ці тортури ще заплатите свої власні гроші.

lviv9lviv3

Не вірите? Тоді завітайте до одного з емоційних ресторанів Львова, наприклад Криївки (правда, щоб туди потрапити потрібно знати пароль), або Мазох-кафе ))). Я навмисне не буду писати про ці два заклади, так як це ті місця, про які розповідати недоцільно, їх потрібно бачити на власні очі.

Особисто відвідати варто також і Високий замок. Піднявшись на Замкову гору, ви побачите Львів у всій красі. Тепле сонячне проміння, що неначе омиває кольорові будиночки в своїх обіймах, та блакитне безкрає небо над дрімаючим містом навіюють романтичний настрій. Саме тому на Високому замку полюблять бувати закохані, спостерігаючи, як кожної миті сонце сідає все нижче та нижче, огортаючи львівські вулички у тенета ночі.

lviv12lviv13

А з настанням темряви, у Львові загоряються перші вогні і починається нове життя. На вулиці міста виходять молоді панянки на високих підборах, вміло дефілюючи по старовинній бруківці; поважні пани у чудернацькому вбранні, а також юрби захоплених туристів.

Кафе і ресторани відкривають гостинно двері своїм відвідувачам, зваблюючи їх екстравагантними наїдками, живим пивом Зеник, смачнючими чоколядами та запашною львівською кавою.

lviv8

Кожна кнайпа – це своя неповторна історія. Гарних та популярних закладів у Львові настільки багато, що обійти усі не вистачить і тижня. Але якщо ви у місті вперше, то обов’язково відвідайте: семиповерховий ресторанчик з трабантом на даху – «Дім легенд»; музей-ресторацію «Гасова лямпа»; Львівську майстерню шоколаду, де ви зможете придбати шоколадні статуетки путіна; легендарну «Криївку»; та найстарішу у місті Віденську кав’ярню.

lviv14lviv4

А ще обов’язково підійміться на міську ратушу. Правда, для цього вам доведеться подолати відстань у 408 сходинок крутими винтовими сходами. Такий підйом дається легко не усім, але панорама, яка відкриється вам на горі того таки вартує.

Та Львів славетний не лише цим. Ще у 1998 році історична частина міста увійшла до Списку спадщини ЮНЕСКО і отримала європейське визнання. Серед основних культурних пам’яток особливо виділяються такі: Національний оперний театр, палац Потоцьких, Бернардинський монастир, площа Ринок, та численні собори і церкви різних релігій та конфесій. Ці будівлі вражають своєю пишністю, величчю, а головне вони дихають історією.

lviv2lviv1lviv11lviv5

Я обожнюю Львів за традиції, за віру і за самобутність. Це унікальне місто.

Тут звичайні туристи можуть спокійно прогулюватися коридорами міської ради; а фірмові львівські пляцки приготують прямо у вас на очах.

Тут маленькі трамвайчики витісняють дорогі іномарки, а кожна будівля має свій неповторний стиль.

Тут чоловіки з гордістю поступляться вам місцем у транспорті, а кожен львів’янин з радістю допоможе пройти до потрібного місця.

І саме тут народжується бажання ще хоча б разок, повернутися до Львова.

 

Будь ласка, оцініть

3 коментарі
28

Також прочитайте будь-ласка

3 коментарі

Заграва 30.07.2015 - 10:54

…”І, як в легенду, ти на Княжу гору
Своє кохання гордо пронесеш.”…(с)

Відповісти
Ирина 02.09.2015 - 14:31

С большым удовольствием пересматриваю фото! Так красиво передать очарование Львова и его колорит, может только художник!

Відповісти
Алена 07.04.2016 - 11:29

Хоть я, к сожалению, пока еще не была во Львове, благодаря публикации я как будто побывала на экскурсии. Эмоциональность статьи и экспрессия фотографий погрузили меня в атмосферу этого замечательного города. Хочу в Криївку, хочу в Гасову Лямпу, в Дім Легенд… В общем очень хочу во Львов.
P.S. Спасибо за вдохновляющую статью, которая стимулирует меня посетить Львов.

Відповісти

Залишити коментар