Головна / Жіночий портрет / Сімейна фотосесія: букет для мами

Сімейна фотосесія: букет для мами

by Yi Lin
5/5 (3)

З народженням донечки  – у сім’ї появляється ніжна принцеса, з народженням сина – мужній та безстрашний захисник…

Такий вразливий коли пригортається до маминих ніг, і такий дорослий, коли потрібно здолати ворога (нехай й уявного) та захистити її, найріднішу у світі жінку – маму….

Хочу поділитися з вами фотографіями, які (в силу певних обставин) довгий час відлежувалися  в архівах мого ноутбука, хоча мені й дуже кортіло поділитися ними. Врешті настав і їх “зірковий час”! Сімейна фотосесія моїх друзів і маса позитиву від спільної прогулянки – так я можу описати нашу зустріч.

Для фотосесії місце зйомок як і самої тематики особливо не підбирали. На роль локації згодився найближчий парк в Оболонському районі. Спекотне літнє сонце все ж внесло свої корективи в наш маршрут, і нам довелося шукати більш прохолодні та затінені місця. Що не аби як сподобалося нашому маленькому супутнику, адже знайти вдале місце стало справою честі для Макса і справжнім квестом для нас.

Наступним етапом став пошук та збір квітів для мами, що і лягло в основу сюжету нашої фотосесії. В ту мить мені здалося, що то був найкращий і найдорожчий букет в житті молодої мами. Адже ті квіти були зібрані руками її сина.

Виходячи на фотосесію ми не мали чіткого плану чи хоча б якогось розуміння, де і як будемо фотографувати. Ідея сама нас знайшла… та перетворилася в чудову літню фотоісторію. І це саме та історія, коли щирі та такі безпосередні дитячі почуття переплелися з безмежною силою материнської любові. А проявилася вона в ось таких яскравих фотографіях Іринки та Максиміліана.

Сімейна фотосесія4Сімейна фотосесія7Сімейна фотосесія16Сімейна фотосесія17Сімейна фотосесія3Сімейна фотосесія6Сімейна фотосесія5Сімейна фотосесія8 Сімейна фотосесія9Сімейна фотосесія18 Сімейна фотосесіяСімейна фотосесія10 Сімейна фотосесія11Сімейна фотосесія19Сімейна фотосесія20Сімейна фотосесія21Сімейна фотосесія12Сімейна фотосесія13Сімейна фотосесія23Сімейна фотосесія15Сімейна фотосесія22Сімейна фотосесія14Сімейна фотосесія24

Якщо вам сподобалася ця сімейна фотосесія залиште свої відгуки по формі нижче. І навіть якщо вам не сподобався наш фотосет, все одно пишіть! Нам важлива будь яка думка.

До речі, писати свої зауваження та пропозиції мені можна також і в соціальних мережах 

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар