Головна / 9 місяців / Фотосесія майбутньої мами в домашніх умовах

Фотосесія майбутньої мами в домашніх умовах

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Погода підготувала неприємний сюрприз у вигляді зливи чи холоду, не засмучуйтеся – незабутню фотосесію можна провести і в домашніх умовах.

Переглядаючи мої роботи Ви могли помітити, що більшість фотознімків зроблено саме на вулиці. Можна сказати я з тих людей, які полюбляють працювати з природнім світлом на натуральними фактурами. Фотосесія на вулиці дає масу можливостей для реалізації найнесподіваніших творчих задумів, а ще це завжди нові та неповторні локації.

Та бувають ситуації коли її величність Природа – не тішить нас комфортними погодними умовами. І доводиться або переносити фотосесію на інший день, або проводити її в приміщенні ( фотостудії, залі, приватній квартирі). Так знаю, фотографу ніяка погода не перепона. Чудесні знімки виходять і в лютий мороз і в час рясного дощу. Фотограф може одягнутися тепліше, накинути плащ на себе і свого вірного друга об’єктива, наприклад  – Canon EF 85mm f/1.8 USM ))), сховатися під накриттям.

А модель?

Особливо коли ця модель – майбутня мама! Фото для молодих матусь дуже потрібна річ, але стан їх здоров’я – це значно важливіше. Саме для таких випадків – якнайкраще підійде фотосесія в приміщенні, чи навіть домашніх умовах.

Отже давайте знайомитися: модель – майбутня  мама Альона.

Alena4Alena6AlenaAlena1Alena5Alena3Alena2

Фотосесія в домашніх умовах подобається майбутнім мамам ще й тим, що всі необхідні речі та аксесуари знаходяться під рукою (м’які іграшки, дитячий одяг, зручні подушки, елементи декору). З легкістю можна змінювати образи, наряди та стилі. А ще домашній затишок – створює відчуття безпеки та спокою. Модель може розслабитися і не хвилюватися, що хтось зі сторони побачить її в такому особливому стані…

Alena7Alena9Alena8Alena10Alena11Alena12Alena13Alena14Alena17Alena15Alena16Alena18Alena19Alena20

Та є одне місце, де вагітна жінка може почуватися більш захищено та безпечніше як у власній квартирі – в обіймах майбутнього татуся… Так так, чоловіки! На завершення хочу звернутися саме до ВАС! (думаю, серед моїх читачів знайдуться представники і сильної статі).

Часто серед своїх клієнток, я чую слова про небажання чи неможливість чоловіка бути присутнім на фотосесії для вагітних. І їх це дуже засмучує, повірте. Адже це перші фото вашої нової повноцінної сім’ї… І ще однієї такої миті – уже ніколи більше не буде. Будуть інші,  та саме ця перша уже ніколи не повториться.

Навіть якщо ви не любите фотографуватися, чи вважаєте фотосесію не чоловічою справою – потерпіть трішечки заради своєї дружини. Адже вона для вас зробить значно більше,  – подарує нове життя!!! Ну і щоб не довелося ніяковіти, коли ваші син чи донька переглядаючи світлини, років так через 10 запитають: “Татку, а де був ти, коли ми робили перше в житті фото?!”

А своїй моделі щиро дякую за душевні  фото та незабутній настрій, і бажаю щасливої далі вашій малечі.

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар