Головна / Жіночий портрет / Як зіпсувати свої майбутні фото.

Як зіпсувати свої майбутні фото.

by Yi Lin
5/5 (1)

Готуємось до фотосесії правильно.

Нарешті… ідеального фотографа знайдено, час та дату назначено, місце зйомки оговорено. Здавалося б тепер можна зітхнути з полегшенням та відпочити. Але ж ні, з цього моменту починається наступний, не менш важливий етап – підготовки до фотосесії.

Багато хто упускає даний нюанс, в розрахунку, що такий дорогий фотооператор має все зробити сам. Звісно, професіонал вам підкаже де і як краще стати, куди подіти руки, чи на якому фоні зробити кадр. Але, фотограф не зможе з вашого чорного вбрання зробити щось яскраве, чи приховати ваше не помите волосся, або рвані джинси (питання рваних джинсів знімається, якщо фотосесія передбачає вуличну тематику, у всіх інших випадках – це несмак). Вірніше зможе, але до роботи в такому разі доведеться залучати ще одного не дешевого спеціаліста – «Пана Фотошопа»)).

Гена, а в какой программе фотошопят?

Не сперечаюсь, Photoshop сьогодні це дуже потрібна і корисна річ, але всього має бути в міру. Завдання подібних фоторедакторів підправити фото, так сказати підстрахувати фотографа, але аж ніяк не саму модель. Це вже ваш обов’язок…

Тому я підготувала вам декілька порад, які ви зможете застосувати як в момент фотозйомок так і при підготовці до неї.

Отже, якщо ви дійсно хочете зіпсувати свій фотоальбом, тоді:

  1. Одягніться на фотосесію у все темне.

Ну по перше це практично, по друге – в кожного з нас в гардеробі купа подібного одягу (буде з чого вибрати), а ще кажуть чорне “стройнить”. Отже якщо, ви бажаєте виглядати на фото суцільною однотонною плямою – обирайте обов’язково чорне вбрання.

Ще гарно дивляться кислотні кольори. Такий одяг настільки яскраво виходить на фото, що відволікатиме увагу не лише від ваших недоліків, но і від самих вас. На таких фото буде помітно кольорову гамму, довжину сукні, покрій, що завгодно, але точно не вашу посмішку.

Поєднання кольорів

як правильно поєднувати кольори

Всі інші поєднання тонів під колір очей, або відтінки, які підкреслюють забарвлення шкіри нам не підходять. Фото такими експериментами зіпсувати важко.

  1. З кухні на бал…

А ще не погано прийти на фотосесію відразу після вечірки, або прямо з лісу (з шашликів, наприклад). Настрій після таких забав як правило гарний, – свято ж вдалося, та й чого час даремно витрачати? На фото ви виглядатимете природно: блиск у погляді від ще не вивітреного алкоголю, мішки під очима гармонічно доповнять ваш яскравий макіяж, а база фото доповниться новими надзвичайними позами для фотосесій. Справжній екшн.

невдалі фото

А ці пробні макіяжі, косметичні процедури на передодні, підбір стилю, то для нормальних кадрів. Нам же потрібно так, щоб усі зморшки було видно, спітніле обличчя так природно дивиться на фото.

  1. Тренуємось перед дзеркалом.

Інформації про позування в мережі інтернет більше ніж достатньо. Звичайно, пози для чоловіків чи діток відрізняються від жіночих. Розрізняють також одиночні постановки та груп людей, пози для фотостудій і зйомок на природі. Але який би тип фото ви не обрали, його можна зіпсувати.

Наприклад так

невдалі пози

невдалі пози чоловіків

Незграбне звисання рук повздовж тіла – забезпечить вам позу солдата. А ще для зручності можна схрестити ноги та згорбитись (головне щоб моделі зручно було). Для людей з неідеальною фігурою обов’язково необхідно одягнути щось облягаюче, так краще буде видно усі ваші принади. Для посилення ефекту, попросіть фотографа знімати з нижніх ракурсів, цим ви зможете додати кілька додаткових кілограмів ваги.

І найголовніше, нічого не приховуйте. Маєте криві ноги, некрасиві зуби, третє підборіддя – обов’язково покажіть їх! І тоді в житті ви будете виглядати краще, як на фотознімках того бездарного фотографа по ціні професіонала.

А якщо серйозно, то найкращі фото, ті, на яких справжні емоції. Живі посмішки, природні рухи, правдиві почуття. Будьте собою. Розслабтеся, згадайте про щось приємне, посміхайтеся в решті решт, і тоді кожне фото у вашому альбомі стане особливим.

P.S. Не забувайте, що де б ви не знаходились, за вами завжди спостерігають. Тому триматися потрібно так, наче ви справжня зірка, яку кожну мить підстерігають підступні папараці.

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар