Головна / Подорожі / Несподівані відкриття Київського зоопарку.

Несподівані відкриття Київського зоопарку.

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Без заперечень – це одне з найулюбленіших місць відпочинку дітлахів. Ну по перше це прогулянки на свіжому повітрі, по друге це безпосереднє знайомство малюка з природою (живою природою), ну і на сам кінець – це хороший спосіб зайняти дитину на тривалий проміжок часу.

Та більше, я хочу зупинитися не на ролі світу тварин у вихованні дітей, а на своїх власних враженнях від відвідування зоопарку.

Перші враження.

Почну з того, що в Київському зоопарку я була вперше. Вартість вхідного квиточка для дорослих складає 50грн., для малечі – 30грн. Перше, що кинулося в очі – два вказівники: один праворуч з написом «напрямок руху», та інший по ліву сторону, з вказівкою – «примати». Спостерігаючи за хаотичним рухом відвідувачів зоопарку в обидва боки (та що там обидва? в усі сторони!), вже зовсім скоро я зрозуміла чому саме такий поділ ))).

Щодо тваринок, колекція досить обширна і я вважаю, – непогана. Ну наприклад, слонів та жирафів вживу, особисто я бачила лише раз – і то подорожуючи Африкою. І якщо з тиграми, чи козами ще куди не йшло, то ряд інших тварин, все ж, лишається екзотикою! І більшість з нас їх бачить лише на картинках чи відеороликах в інтернеті.

Zoo1

Велика колекція риб, черепашок, чорно-білі кози, зебри, вовки, тигри, поважні леви, носоріг, ведмідь і багато-багато інших «братів наших, менших».

Найпопулярніші представники зоопарку.

Хто запам’ятався особливо – так це капуцини! Недивно, що саме біля цих звіряток збирається велика кількість глядачів і фотографів, адже вони не можуть не подобатися! Діти і дорослі просто в захваті від цих маленьких бешкетників, а їх поведінка так нагадує нас – людей…

Zoo8Zoo9

Іншими улюбленцями по праву вважаються слон Хорас та горила Тоні. Остання, подейкують не любить чоловіків, точніше навпаки – надає перевагу жінкам, особливо блондинкам. Підтвердити чи спростувати дану тезу не можу, так як при зустрічі, Тоні мене відверто ігнорував. Можливо через те, що я не блондинка ))) хто зна?! А от слоник точно покорив!

Zoo4Zoo5

За свою величезну площу в 34 га, та широку експозицію тварин – столичний зоопарк вважається одним з найстаріших природно-заповідних закладів України (налічує більше 100 років), і найбільшим зоологічним парком серед країн СНД.

Можна багато дискувати про столичний зоопарк, його стан та рівень фінансування, але по правді кажучи не хочу на цьому зупинятися. Час проведений в компанії цих тварин, змушує задуматися про щось більш глобальне, пригадати «хто ми», врешті-решт…

Тож, беріть діток, та сміливо вирушайте до зоопарку! Там на вас чекає дивовижний світ – найвірніших та найчесніших створінь на землі – світ тварин.

 Zoo3Zoo2Zoo7Zoo6

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар