Головна / Міста / Sky Family Park – на один парк в Києві стало більше!

Sky Family Park – на один парк в Києві стало більше!

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Цими вихідними в столиці відбулося відкриття нового місця відпочинку – Sky Family Park. Свіженький фото звіт з місця події додається )))

Коротко про сам парк:

Розташування: м. Київ, проспект Генерала Ватутіна, 2 т (фуд-корт добре відомого киянам – ТРЦ  Skymall);

На території парку розташовані:

  • велика дитяча зона з надувними гірками, батутами та аніматорами;
  • на березі затоки Дніпра свій пляж з навезеним і ще поки що чистим піском, та зручними сходинками для спуску. Для відпочинку з дітьми те, що потрібно. За додаткову плату можна орендувати шезлонги.
  • просто величезна (близько 2000 метрів квадратних) зона диско, оснащена світломузикою та столиками по периметру. В світлу пору доби функціонує як кафе, де можна випити прохолодні напої та перекусити чогось. Поруч велика сцена та світловий фонтан (вінницьким фонтанам він щоправда поступається, але картинку нічного фуд-корту доповнює досить вдало).
  • щодо перекусити: шашлики, піца, бургери, паніні і подібних їм закусок – більше ніж достатньо. Голодними ви не залишитесь точно,  ціни середні (кава американо -17-18грн , мохіто -40грн./60грн. , кальян -180грн. ). Мене, як прихильницю кальяну – порадував факт їх наявності там.
  • і найбільш приємне (як на мене) – дуже красива лаунж-зона. Це величезна площа встелена свіжою зеленою травичкою, по серед якої розкинулися невеличкі персональні «острівки відпочинку» на будь який смак та компанію: різнокольорові пуфики, парасольки, столи, столики і навіть окремі шатра ))). А для найбільших естетів – величезний м’який газон, на якому можна ходити, сидіти і навіть поспати, якщо вам так хочеться.

Загальні враження.

Перебувати в Sky Family Park мені дійсно сподобалося. Щоправда парком я б його не називала. Пробачте, але в моєму розумінні парк – це місце з природнім ландшафтом, де ростуть квіти, дерева та «будяки» ). На території даного закладу дерев немає. Є поряд, а в самому парку їх немає! А от щодо сімейного, то тут всі 100% правда! Територія огороджена та добре охороняється. Є парковка, туалети (в достатній кількості), освітлення в темну пору доби; wi-fi – не виявила (можливо через те, що це був день відкриття, і він появиться згодом), та особисто я вважаю, що ця комунікація там буде зайвою.

Кілька слів про відкриття!

Гучно проанонсоване у соціальних мережах відкриття – викликало чималий інтерес у відвідувачів. І не дивлячись на те, що вхідний квиток коштував 50грн., ближче до вечора усі місця були уже зайняті. В нагоді став раніше згаданий мною – газон, на якому розмістилися усі бажаючі. Зі сцени лунала музика, діти ( і не тільки) бігали до ведучого за халявними сертифікатами та подарунками, та з нетерпінням очікували на прибуття головної зірки свята – Світлани Лободи. Закінчилося свято святковим концертом та дискотекою.

На черзі – КранФЕСТ экшн-фестиваль, в рамках цього дійства обіцяють шоколадні бої, обливання водою, гучні дискотеки та чергових зіркових гостей. Подивимось;)

sky_family_park sky_family_park2 sky_family_park3 sky_family_park4 sky_family_park5 sky_family_park6 sky_family_park7 sky_family_park8 sky_family_park9 sky_family_park11 sky_family_park13 sky_family_park14 sky_family_park15 sky_family_park16 sky_family_park17 sky_family_park18 sky_family_park19 sky_family_park20 sky_family_park21 sky_family_park22 sky_family_park23 sky_family_park24 sky_family_park25 sky_family_park26 sky_family_park27 sky_family_park28 sky_family_park29 sky_family_park30 sky_family_park31 sky_family_park32 sky_family_park33 sky_family_park34 sky_family_park35 sky_family_park36 sky_family_park37 sky_family_park38 sky_family_park39 sky_family_park40 sky_family_park41 sky_family_park42 sky_family_park43 sky_family_park44

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар