Головна / Жіночий портрет / Полісмени, з рідного міста Олександра Фацевича склали присягу

Полісмени, з рідного міста Олександра Фацевича склали присягу

by Yi Lin
5/5 (1)

Віднині і лучани можуть спати спокійно! В рідному місті заступника начальника Національної поліції України Олександа Фацевича, – на своє перше патрулювання заступили нові поліцейські.

поліція3

Луцьк побив рекорд за кількістю претендентів

Луцьк, 7-ме  за рахунком місто (після Києва, Львова, Одеси, Харкова, Миколаєва та Ужгорода), де уже стартувала нова поліція. Але не дивлячись на свої невеликі розміри та  невисоку чисельність населення, кількість бажаючих вступити до лав Національної поліції в регіоні просто вражала. Конкурс сягнув 26 чол. на місце (на момент впровадження це був найвищий показник серед усіх 7 міст), причому 500 кандидатів було зареєстровано лишень в перший день прийому заяв.

Що більше вплинуло на таку активність серед лучан (високий рівень патріотизму та внутрішнє прагнення до змін у країні, чи хороший приклад для наслідування в особі почесного громадянина Луцька – Олександра Фацевича) точно не скажу, але ажіотаж довкола створення нової поліції на Волині набув чималого розмаху.

поліція8 поліція1 поліція13 поліція11

Не лише Фацевич…

Щоправда, Луцьк – Батьківщина не лише Фацевича ))). Це місто де пройшли мої студентські роки, де я пізнала своїх друзів (вітання друзям, знаю що будете читати ці рядки :-)), місце де на мене чекають і куди завжди хочеться повертатися. Тому оминути таку значиму для мого рідного міста подію, як поява нової поліції, – я просто не могла.

policiya9

 

поліція10

поліція12

А це наш найкращий і найрідніший полісмен – Сергій. Віднині він, та ще 160 таких як Сергій, молодих та добре підготованих (прийоми перевірили на своїх :-)) правоохоронців дбатимуть про спокій городян та гостей міста.

«Вас запрошують у лави патрульної поліції».

Суворий конкурсний відбір, місяці складних випробувань, численні тести, виснажливі тренування. Зі 170 новобранців успішно пройшли навчання 165 чоловік,  35% з яких це – жінки.  Всі ці надзвичайні зусилля, аби одного разу почути омріяне: «Вас запрошують у лави патрульної поліції».

І ось вони при повному параді на головній площі міста присягають на вірність своєму народу.

поліція15

поліція22 поліція20 поліція26 поліція7 поліція16 поліція19 поліція18 поліція21

Варто додати, що в складі луцької поліції  28 полісменів – які уже мали нагоду довести свою відданість народу України – у зоні АТО. А повернувшись з війни – стали на захист лучан всередині країни. За що вам, хлопці, хочеться висловити велику подяку.

Хто проігнорував присягу поліцейських у Луцьку?

Побачити на власні очі присягу та привітати поліцейських з таким днем зібралося чимало жителів та гостей міста, батьки, рідні та друзі. До привітальних слів  долучилися міський голова Микола Романюк та голова адміністрації Володимир Гунчик. А от пан Аваков та Ека Згуладзе своє присутністю у день присяги лучан не порадували. Тому всю ініціативу (як і годиться справжньому підполковнику поліції) взяв на себе заступник начальника поліції. Фацевич привітав усіх присутніх та доповів, що особовий склад поліції м. Луцька готовий  оберігати спокій городян та порядок у місті, і наголосив, що пишається ними. А до лучан звернувся з проханням підтримати поліцейських.

Ще один цікавий факт, церемонія присяги поліцейськими припала на суботу 19 грудня, у день святого Миколая. За дивним збігом обставин саме цей святий вважається офіційним покровителем Луцька (за що останнє отримало назву – містечка святого Миколая), а його постать зображена на гербі міста. А відтепер і на нарукавній емблемі у поліцейських.

поліція25 поліція24 поліція23 поліція17 поліція14 поліція6 поліція4 поліція5 поліція2

І на завершення: до поліцейських відноситися можна по-різному. Одні свято вірять, що це початок тих довгожданих змін, інші вважають, що це питання часу. Яку зайняти сторону – обирайте самі.

Та, завжди завжди знайдеться Петро, якому не довподоби, що поліцейські беруть хабарі, і Василь, якому не подобається, що вони хабарів не беруть… завжди буде баба Віра, яка нарікатиме, що поліція довго їхала втихомирювати її підвипившого діда, і юна Марина, яка глузуватиме з того, що на виклик приїхало відразу 3 патрулі.

Але доки є такі хлопці і дівчата як ці полісмени, Україна буде жити! Замість сидіти на дивані і “скиглити” як все складно, вони ризикнули і пішли змінювати країну! Вони не втратили віру. Ба більше, вони почали щось робити, щоб ці зміни відбулися.

А що зробив ти, я…, що зробили ми?

Буде важко, – зміни легко ніколи не даються. Будуть помилки… а хто з нас не помиляється?! Та лише сумісна робота принесе бажаний результат. Тому давайте починати з себе… Переходити дорогу в дозволеному місці, дотримуватися правил дорожнього руху, поважати права сусіда, просто бути людьми…

І зміни обов’язково будуть.

Новим послісменам Луцька і не тільки я бажаю міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба над головою. Слава Україні!

Скачати фото

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар