Головна / Діти / Парні фотосесії. Подружки

Парні фотосесії. Подружки

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Мені страшенно подобаються парні фотосесії, вони особливі. Люди поводяться більш розкуто у звичній для їх повсякденного життя обстановці, їх міміка стає природньою, а фото виглядають натуральними. А ще більше радію, коли випадає нагода зафотографувати дружбу…такою – яка вона є. Справжня чи вигадана, щира чи надумана, чоловіча чи то та, – сама жіноча)))

IMG_1516-2Жіноча дружба – відрізняється від чоловічої, але аж ніяк не поступається їй. Подруга – це людина, яка знає про тебе практично все, їй ти довіряєш свої секрети, а інколи і своє життя. Лише з нею ти можеш сидіти до ранку і зі сміхом пригадувати всі історії, в які вам вдавалося встрявати разом. Весело провести час з подругою, та зберегти спогади про це допоможуть парні фотосесії.

Як проходила фотопрогулянка?

Цього разу, мені пощастило двічі, адже фотографувати вдалося відразу двох чарівних дівчаток – подружок. Схожі характерами, навіть дещо зовні, активні та такі безпосередні. Одним словом, я отримала масу задоволення, а що з того вийшло дивіться самі.

IMG_1593-2IMG_1604-2Кому підійде парна фотосесія ?

Звісно, парні фотосесії подібного плану, сьогодні значно поступаються за популярністю таким видам, як  Love Story чи то весільна прогулянка. Але, це ідеальний варіант для тих, хто ще не знайшов свою “другу половинку” в житті. Або ж для тих, хто вміє насолоджуватися кожною миттю життя, і хто прагне зберегти ці відчуття у майбутньому.

Якщо ви відноситесь до таких, тоді не гайте часу! Напишіть мені, або зазвоніть. Я з радістю вислухаю ваші побажання, і спробую реалізувати їх у вашій фотокнизі життя.

IMG_1619-2IMG_1615-2IMG_1621-2IMG_1623-2IMG_1627-2

Що важливо пам’ятати?

Головне, – це емоції! Вони можуть бути бурхливими або стриманими, радісними чи сумними, та головне – щирими. І в цьому сенсі, нам усім варто повчитися у дітей. Адже навіть найпростіші кадри будуть дивитися цікавіше, якщо ви будете на них виглядати природньо.

Більше порад щодо парних фотосесій, а також декілька ідей про те, як можна свою фотопрогулянку перетворити на цікаву пригоду читайте в моїй статті “10 ідей фотосесії з друзями”.

З повагою, автор

 

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка