Головна / Жіночий портрет / Містична Ніч в ОУШЕН ПЛАЗА. Хелловін 2015

Містична Ніч в ОУШЕН ПЛАЗА. Хелловін 2015

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

В ніч з 31 жовтня на 1 листопада в “Оушен Плаза” відбувся масовий зліт імпровізованих зомбі, вампірів, монстрів, відьом та іншої подібної ним нечисті на великий «шабаш».

В столиці відзначили одне з найстрашніших свят у році – Хеллоуін! В рамках цього дійства більшість нічних клубів, ресторанів та торгово-розважальних центрів перетворилися у справжні «монстроцентри» з розвішеним павутинням, гарбузами, скелетами та іншою атрибутикою свята.

Helloween

В містичну ніч відбулася атака «нечистої сили» і на ТРЦ Ocean Plaza. І якщо в американському варіанті дітей задарювали солодощами та цукерками, то Оушен Плаза дивував своїх страшних гостей розіграшами призів, подарунків та страшними знижками.

Насиченою та яскравою була і культурна програма: імпровізації від студії Чорний квадрат», шоу барабанщиків, конкурс на найбільш моторошний костюм, змагання за титул нареченої Дракули. Хочу відзначити, що професійні стилісти та гримери добре постаралися над образами дівчат. Дивлячись на та таку «страшну красу», починаєш розуміти чому граф Дракула вів нічний спосіб життя (як тут заснути?!).

Helloween1 Helloween2 Helloween3 Helloween5 Helloween6 Helloween7 Helloween11

Helloween18 Helloween23 Helloween8 Helloween9 Helloween10

Не менш приємним сюрпризом став виступ добре відомого гурту АнтитілА. Хлопці потішили гостей улюбленими композиціями та крутим звучанням.

Antitela Antitela2 Antitela3 Antitela5 Helloween29

Загалом, якщо упустити той факт, що всю ніч довкола тебе блукали всілякі моторошні істоти, вампіри вишукували свіжу кров, виймали нутрощі з гарбузів, а на мітлах літали відьми… атмосфера на святі була позитивна! А найбільш позитивним було те, що така ніч єдина у році ))).

Helloween12 Helloween13 Helloween14 Helloween15 Helloween16 Helloween17 Helloween21 Helloween20 Helloween22 Helloween24 Helloween25 Helloween27 Helloween28 Helloween26 Helloween19

Гарних вам снів…

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

1 comment

Антон 03.11.2015 - 16:32

Так, Хелловін з кожним роком у нас стає все популярніше.. Цього року дуже багато монстрів хиталися по вулицям та торговелтним центрам 🙂

Відповісти

Залишити коментар