Головна / Історія кохання / Love Story “Зимова спокуса”

Love Story “Зимова спокуса”

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Лавсторі “Зимова спокуса” – це не зовсім звичайна історія одного кохання. Це красива та добра казка з щасливим кінцем, майже як у дитинстві.

Сталася ця подія в ті далекі лютневі часи – у 2015 році, посеред дрімучого зимового лісу (десь під Виноградарем :-)).

У пошуках стежки чи то кращої долі, крізь густі хащі та снігові замети пробиралася дівчина з кошичком в руках. Втомилася, стала перепочити, як раптом в повітрі пронісся запах багаття, та палаючої деревної кори. Міцний мороз та страх залишитися на ніч у лісі змусили дівчину підійти до того місця, звідки доносилось тепло.

Сутеніло… На білосніжну лісову поляну неспішно опускався вечір. Тихо потріскував вогонь в багатті, а поруч хлопець молодий сидів. Раз у раз підкидаючи хмиз в багаття, мугикав собі щось під ніс. Побачивши свою неочікувану і геть замерзлу гостю запросив погрітися (випити кави). Напоїв, відігрів.. А вона в знак вдячності – подала йому червоне яблучко.

В народі кажуть: запропонувати яблуко – значить признатися в коханні. А прийняти такий дарунок – значить розділити почуття.

Для моїх героїв цей солодкий плід став початком нової історії. Де, гарячі почуття здатні розтопити найлютішу кригу, де разом нестрашні жодні перепони, де засніжена стежина перетворюється в широкий і просторий шлях по якому крокують ці двоє, а на вустах не зникає той особливий присмак спілих, соковитих яблук…

Що далі?

Ну, а що далі?!

Відгуляли вони весілля, та зажили весело і щасливо.

Lida_i_Jenia2 Lida_i_Jenia3 Lida_i_Jenia4 Lida_i_Jenia5 Lida_i_Jenia6 Lida_i_Jenia7 Lida_i_Jenia8 Lida_i_Jenia9 Lida_i_Jenia10 Lida_i_Jenia12 Lida_i_Jenia13 Lida_i_Jenia14

Будь ласка, оцініть

2 коментарі
0

Також прочитайте будь-ласка

2 коментарі

Лідія 03.08.2015 - 14:23

Завдяки гарному фотографу, вдалося втілити мою давню мрію. Пам’ять залишиться на все життя! Вийшло все дуже гарно, як того мені і хотілось. Дякую!!!

Відповісти
Yi Lin 03.08.2015 - 14:50

І я вам дякую! Таких позитивних та розкутих фотосетів дуже мало в наші дні. А особливо в зимовий період року. Все вийшло просто чудово!

Відповісти

Залишити коментар