Головна / Міста / Головна ялинка країни 2015-2016

Головна ялинка країни 2015-2016

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

До Нового року залишилося зовсім трішки… в повітрі запахло ялиновим ароматом, стартував передсвятковий марафон у пошуках ялинок, вогників та подарунків.

16Новий_рік_2016

Різдвяне містечко між двома дзвіницями

Підготувалася до свят і мерія. І неабияк підготувалася!!! Цього року святкове містечко в столиці розкинулося від Софіївської до Михайлівської площі, і здивувало своїх гостей надзвичайною ілюмінацією та 26-метровою живою ялинкою.

Новий_рік_2016

17Новий_рік_2016

4Новий_рік_2016

Головна ялинка країни, яка вона?

Головну новорічну красуню, як і минулого року привезли з Івано-Франківщини. Цікаво, що навіть лісоруби до останнього не знали, яке точно дерево поїде у столицю, адже від початку – претендентів було двоє (одне дерево більш струнке, інше пишніше). А ще цьогорічна ялинка, на 1 метр вища за свою попередницю.

Під звуки трембіти та захопливі погляди городян, 5 грудня ялинку встановили навпроти Софії Київської, на одноіменній площі. І вже традиційно для Києва, у день Святого Миколая – на ялинці урочисто запалили новорічні вогні. Приємно здивувало оформлення ялинки. На зміну традиційним кулькам та іграшкам, на ялинкових гілочках появилися прикраси у вигляді фруктів, пряників та цукерок. Таке оздоблення виглядає дуже красиво і дещо по-домашньому ))).

По завершенні новорічних свят, ялинку викидати не будуть. Її стовбур розділять на невеличкі частинки та роздадуть художникам в якості фактури для майбутніх картин. Таким чином це 81-річне дерево продовжить своє життя у мистецьких роботах.

20Новий_рік_2016

1Новий_рік_2016 2Новий_рік_2016

19Новий_рік_2016

Чим розважають?

Окрім нетипової ялинки, подбали і про дозвілля. Велика сцена, льодова ковзанка, карусель, гірки та ярмаркове містечко. Наче у вулику, в різдвяних будиночках метушаться продавці та продавчині. Тут ви можете знайти усе, чого душа побажає: від різноманітних солодощів та смаколиків до салату олівє; скуштувати смачної кави або малинового глінтвейну; придбати народні сувеніри або вироби із овечої вовни.

14Новий_рік_2016 12Новий_рік_2016 13Новий_рік_2016

15Новий_рік_2016 5Новий_рік_2016 8Новий_рік_2016

7Новий_рік_2016

6Новий_рік_2016

Особливу увагу приділили дитячій зоні, та зоні для фото. Тепер робити селфі стало значно зручніше ))). Тут хочу відзначити роботу відомих торгових марок типу, які вміло використали нагоду та організували спеціальні брендовані місця для реалізації яскравих фотографій. Таким чином, на площі появилася гіганська новорічна іграшка Coca-Cola, білосніжна куля Raffaello, цукеркова ялинка Ferrero Rocher, два стенди з велитенськими Kinder Surprise, і т. д.

9Новий_рік_2016 10Новий_рік_2016

18Новий_рік_2016 11Новий_рік_2016 3Новий_рік_2016

Серед моїх знайомих існують різні точки зору з приводу того, доцільно чи недоцільно святкувати, коли в країні йде війна. Так, наші хлопці (чоловіки, брати, сини та батьки) зараз на фронті захищають нас та нашу країну від ворога. І цього вже не змінити.

Але, чи хотіли б наші воїни, щоб їх дітки пораділи ялинці та подарункам..? І чи допоможемо ми ним якщо просто не будемо святкувати…? Я залишаю ці питання відкритими.

Але, якщо ми дійсно хочемо допомогти нашим захисникам, то це потрібно робити в інший спосіб: коштами, речами, роботою, молитвою врешті-решт… і будемо всі щиро надіятися, що в наступному році – мир таки прийде на нашу землю, і наші чоловіки повернуться до своїх домівок.

Підписуйтесь на мій відео канал в YouTube, або на новини у Facebook

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар