Головна / Жіночий портрет / Чудеса левітації

Чудеса левітації

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Друзі, сьогодні я вам пропоную хоча б на трішечки забути про буденність, і перенестися в інший безтурботний та навіть казковий світ, – світ мрій.

Пам’ятаєте, як у дитинстві?! Коли ми наслідували казкових героїв, боялися чаклунів, вірили в дива та мріяли… У мріях можливо все, здавалося б самі нездійсненні бажання: полежати на хмаринці, спіймати золоту рибку, знайти шапку-невидимку… Та є одна мрія, про яку задумується мало не кожна людина – і це мрія літати.

Думки, думки… Ви так високо… Візьміть мене у свій політ!

Щоб я також злетів як сокіл, Щоб з висоти побачив світ…

(В. Назарук)

Моя героїня не виняток.

То був звичайний літній вечір, фотосесія Оленки на природі. Щоб розбавити картину ще зеленого пообіднього лісу взяли додатковий аксесуар – барвисту парасолю. І сталося дещо неймовірне -парасоля почала здійматися вгору. Побоюючись втратити цінний реквізит, моя героїня схопила її, і сама підійнялася над землею…

Скажете такого не буває? Тоді дивіться фото нижче!

Дивлячись на такі світлини, починаєш вірити в чудеса левітації. Про те, як ми повертали їх обох на тверду землю я не буду сьогодні розповідати (то окрема історія), але парасолю про всяк випадок я заховала надійно. Тож, якщо вам якось захочеться політати – звертайтеся ))).

А якщо серйозно, то кожна людина може літати. Для цього достатньо просто бути щасливим, і не забувати мріяти. Мрійте, адже мрії збуваються.

Модель: Альона

Локація: м. Бровари

Дата: 23.08.2015

Alena Alena4 Alena5 Alena6 Alena7 Alena3 Alena2 Alena1 Alena8 Alena9 Alena13 Alena12 Alena11 Alena14 Alena10

Будь ласка, оцініть

4 коментарі
0

Також прочитайте будь-ласка

4 коментарі

Алена 28.08.2015 - 20:30

Фото – супер! Результат превзошел все мои ожидания. Это мой первый опыт в такой съёмке, я себя считала не самым фотогеничным человеком, но ты вселила в меня больше уверенности и все получилось отлично. Катюша, спасибо тебе за прекрасную фотосессию и за то, что ты побудила меня поверить в сказку.

Відповісти
Yi Lin 29.08.2015 - 11:35

))) Ну це мабуть саме той випадок, коли не мене просять пофотографувати, а я модель. Фото дійсно вийшли дуже гарні, ну і нам вдалося зняти той незвичайний політ ;-). Дякую тобі, Оленка, за співпрацю.

Відповісти
Ирина 02.09.2015 - 14:47

Фото отличные!!! А как передалось ваше настроение! Девочки, супер!!!!

Відповісти
Yi Lin 02.09.2015 - 14:56

Ми старалися, усі! Виявляється літати не так і легко )))

Відповісти

Залишити коментар