Головна / Події столиці / 30 метровий фонтан на Русанівці – подарунок мерії до дня Києва.

30 метровий фонтан на Русанівці – подарунок мерії до дня Києва.

by Yi Lin
Нема поки що рейтингу

Від сьогодні на один туристичний маршрут у Києві стало більше! Русанівська набережна, добре відома киянам як затишне місце для прогулянок, до дня народження столиці отримала від мерії красивий подарунок – 30 метровий музично-освітлювальний фонтан.

За словами мера, це найбільший водограй у Києві. Точніше буде сказати це каскад фонтанів, розміщених один за одним на Русанівському каналі. Старожили свідчать, що фонтани на Русанівці існували давно, щоправда було їх тоді не 4 як сьогодні, а 15. З занепадом країни, занепадали  і Русанівські водограї, аж доки зовсім не перестали працювати.

Тому, звісту про відродження фонтанів на Русанівці містяни зустріли з великою радістю. На святкову подію, не дивлячись на страшенну зливу зібралося чимало глядачів. Урочисте відкриття найбільшого у Києві фонтану проводив сам міський голова Віталій Кличко, що неабияк привернуло увагу телебачення та преси.

Усі 4 фонтани оснащені LED підсвіткою, та мають музичний супровід (подібно працюють знамениті фонтани у Вінниці) Працюватимуть вони щоп’ятниці та щосуботи, а на 29 травня анонсовано ще й велике світлове шоу (вхід вільний). Подбали організатори і про безпеку. За словами Кличка, фонтани оснащені сучасною антивандальною системою, та камерами цілодобового нагляду. Тому є надія, що помилуватися їх красою зможе чимало киян та гостей міста.

 

Русанівський фонтан Русанівський фонтан4Русанівський фонтан3Русанівський фонтан2Русанівський фонтан12 Русанівський фонтан6Русанівський фонтан5Русанівський фонтан13 Русанівський фонтан7Русанівський фонтан9Русанівський фонтан8 Фонтан_РусановкаФонтан_Русановка1Фонтан_Русановка2Фонтан_Русановка3Фонтан_Русановка4Фонтан_Русановка5Фонтан_Русановка6Фонтан_Русановка7

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар