Головна / Діти / Маленькі фотомоделі

Маленькі фотомоделі

by Yi Lin
5/5 (1)

В даній статті зібрала підбірку світлин моїх найважливіших моделей – фото діток.

Трішки дорослих та зовсім юних, маленьких джентельменів і чарівних принцес, та завжди таких відкритих та прекрасних особистостей. З декотрими із них, я вже знайомила вас у попередніх своїх постах, та є й зовсім нові обличчя.

Не всі кадри постановочні, і далеко не кожне фото робилося спеціально. І в цьому певно, їх найбільша цінність – вони натуральні. Такі, якими ми звикли бачити діток у повсякденному житті: серйозними та кумедними, безпосередніми ))).

Настя.

Фотографій цієї дівчинки у мене досить багато. На різних локаціях, при різних обставинах. Фото, які розміщені нижче – одні з перших, і цим особливо пам’ятні ). А найбільше ось ці дві, де Настя серед високої трави з трояндою в руках. 

А з цим юним і вочевидь дуже діловим джентельменом, я не знайома взагалі ))). Але, побачивши перед собою таку картинку, не змогла стриматися, щоб не пофотографувати. Чого тільки не підгледиш, під час народних гулянь. На подібні заходи, завжди беріть з собою фотокамеру.

Про фотосесію цієї красуні, я написала окремий пост, тому детально описувати не стану. Але рекомендую переглянути фото з нашої незвичної весняної фотопрогулянки. Більше фото Алі тут

Фотосесія Максиміліана з мамою тут 

Детальна фотосесія Настулі тут 

Фото зі свята першого дзвоника тут

 

Будь ласка, оцініть

Також прочитайте будь-ласка

Залишити коментар